SEŘIZOVAČ ELEKTRICKÉ KONTROLY

  • Hejnice

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ ELEKTRICKÉ KONTROLY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká?
- obsluha a správné nastavení testovacích zařízení
- provádění elektrických kontrol svazenek
- výroba a údržba testovacích adaptérů a kontrola jejich stavu
- opravy neshodných výrobků
- evidence dokumentace ve vnitropodnikovém systému
Co od Vás očekáváme?
- úspěšně ukončené středoškolské vzdělání elektrotechnického směru
- praxe v oboru vítána (není podmínkou)
- uživatelská znalost práce na PC – MS Office
- znalost německého jazyka výhodou
- odpovědnost a samostatná práce, analytické schopnosti
- spolehlivost, flexibilita a výkonnost
Co Vám nabízíme?
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- vaše pracoviště bude vysoce moderní, bezpečné, klidné, čisté a světlé
- až 5 dní dovolené navíc
- firemní autobusovou dopravu do zaměstnání
- firemní stravování
- a další zaměstnanecké výhody (firemní akce, zvýhodněné volnočasové aktivity apod.)
Volné místo seřizovač elektrické kontroly pro lokalitu Hejnice.