Manažer veřejných zakázek a investic

  • Brno

Pracovní místo ( Manažer veřejných zakázek a investic ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

-koordinace a usměrňování přípravy a realizace investičních a neinvestičních veřejných zakázek
-samostatné zpracování zadávací dokumentace nadlimitních, podlimitních veřejných zakázek i zakázek malého rozsahu, poptávkových řízení, koordinace průběhu zadávacích řízení
-zajišťování komunikace a spolupráce s věcně příslušnými odbory ministerstev a donátorů dotací, komunikace s dodavateli, kontrolní činnost investičních a dotačních projektů
-sestavování a kontrola harmonogramu zadávání veřejných zakázek a investic
-další administrativa včetně vedení a přípravy projektových týmů
Požadavky: VŠ právního, technického nebo ekonomického směru
praxe nejméně 5.let; znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, a dalších legislativních předpisů v této oblati v platném znění, schopnost analytického a systematického myšlení; kultura vystupování a schopnost jednání s lidmi; organizační a administrativní schopnosti; asertivita, operativnost a flexibilita, dobrá znalost práce na PC; bezúhonnost
Výhoda: předchozí řízení nákupů nebo dozorování investičních projektů, orientace ve státní a veřejné správě.
Nabízíme: práci v přátelském kolektivu
pracovní poměr na dobu neurčitou
náležité finanční ohodnocení dle vnitřního mzdového předpisu VVÚ s.p.
Volné místo manažer veřejných zakázek a investic pro lokalitu Brno.