účetní, mzdový/á účetní, spisový pracovník/ce

  • Brno

Pracovní místo ( účetní, mzdový/á účetní, spisový pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu:
Divadlo Radost, p.o., Bratislavská 32, 602 00 Brno,
nebo mailem na adresu: hladka@divadlo-radost.cz s označením Účetní
Uzávěrka přihlášek do 1. 3. 2018

Divadlo Radost hledá kandidáta/ku na pozici:
účetní, mzdová účetní, spisový pracovník (ce)
Náplň:
- znalost legislativy sociálního zabezpečení, zdravotního pojištění, daně z příjmu
- příprava a zpracovávání údajů a provádění dalších úkonů k výpočtu výše platu, náhrad platu
- zodpovědnost za kompletní vedení mzdové agendy
- komunikace s vedením divadla
- zodpovědnost za správnou daňovou evidenci a zastoupení divadla před FÚ
- správa pracovních úrazů a jejich odškodnění
- správa exekucí a insolvencí zaměstnanců
- roční zúčtování daní
- zpracování výkaznictví dle interních norem a předpisů
- zpracování veškerých statistických výkazů ve svěřené oblasti
- odpovědnost za archivaci dokladů dle požadavku státu a pojišťoven
- komplexní zajišťování spisové služby a předarchivní péče o dokumenty
- zajišťování chodu podatelny a skartačního řízení
Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou,
- nutná praktická znalost zpracování mezd v programu VEMA
- pokročilá praktická znalost účetnictví a daňové problematiky (ZDP, ZDPH)
- dobrá pokročilá znalost práce na PC - MS Office, Outlook, internet
- komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost,
- schopnost týmové spolupráce,
- výhodou je orientace v prostředí příspěvkové sféry
- nástup dohodou
Nabízíme:
- práce n