Obchodník po telefonu

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodník po telefonu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis (i s fotografií) na adresu zamestnani@kampioffice.cz

Přední, český výrobce a velkoobchod kancelářských potřeb (rodinná firma) s více než 21-ti letou tradicí hledá nové kolegy na telefonickou podporu pracovníků obchodního oddělení.

Náplň práce:
telefonická komunikace se zákazníky
přímá podpora pracovníků obchodního oddělení
zpracování obchodních smluv, nabídek a výběrových řízení
sjednávání schůzek a plánování cest obchodníkům

Požadavky:
výborné komunikační a organizační schopnosti
schopnost v navazování kontaktů
příjemné a profesionální vystupování
aktivní a činorodý přístup k práci
spolehlivost a loajalita
uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet)

Nabízíme:
HPP na dobu neurčitou
zázemí a zkušenosti zavedené, stabilní a dynamicky se rozvíjející české firmy
zajímavá a pestrá práce v mladém kolektivu
pevná složka mzdy s motivačním ohodnocením výsledků a aktivity
příjemné pracovní prostředí s dobrou dopravní dostupností
možnost seberealizace a profesního růstu

Zaměstnanecké výhody:
Platové ohodnocení s neomezeným motivačním růstem dle výkonu a dosažených výsledků, různé finanční bonusy v průběhu roku, prémie z celkového obratu firmy, až 4 dny volna navíc, služební mobil s neomezeným tarifem k dispozici i pro soukromé užívání. Možnost úpravy pracovní doby. Zaměstnanecké slevy, pravidelná školení.
Volné místo obchodník po telefonu pro lokalitu Brno.