Lektor/ka hudebních kroužků

  • Teplice

Pracovní místo ( Lektor/ka hudebních kroužků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- lektor hudebních kroužků pro děti 6 - 13 let
. Schopnost učit základy hry na bicí a klavír
. Ochota práce s menšinami a subkulturami
. Zájem o problematiku práce s dětmi a mládeží
. Dobré organizační schopnosti
. Aktivní prístup, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně, schopnost týmové práce
. Schopnost komunikace a práce s lidmi
. Administrativní schopnosti (PC, Office, internet)
. Výhodou SŠ/VOŠ/VŠ pedagogického zaměření
Nabízíme: odměnu 120kc/hod, možnost seberealizace a dalšího vzdělávání, rodinnou atmosféru, práci v ojedinelém odvětví, nové zkušenosti, úšast na celospolečensky prospěšných projektech
Místo výkonu práce: Maršovská 3, Teplice
Strukturovaný profesní životopis zasílejte do 28. 2. 2018 na adresu: jana.svecova@teplice.sdb.cz
Volné místo lektor/ka hudebních kroužků pro lokalitu Teplice.