Mechanik

  • Proboštov

Pracovní místo ( Mechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Montáž vysoce přesných ručních měřidel na základě kusovníku a dle požadovaných kontrolních specifikací. Měření
Požadujeme:
SO, ÚSO, SŠ vzdělání v oboru, výhodou znalost měření, přesnost, spolehlivost, schopnost rychlého zapracování, nutná manuální zručnost, flexibilita, vítána komunikativní znalost německého jazyka, popř. anglického jazyka
Nabízíme:
zázemí mezinárodní stabilní strojírenské společnosti, na Teplicku působíme 25. rokem, odbornou a rozmanitou práci v atraktivním oboru, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, stravování v závodní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele, pracovní poměr na dobu určitou, následně na dobu neurčitou, mzdové ohodnocení bude stanoveno dle vzdělání a praxe
Zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, letní a zimní bonus, každoroční valorizace mzdy, 2 sick days, sportovní aktivity
Hlásit se e-mailem
Volné místo mechanik pro lokalitu Proboštov.