Zástupce/kyně vedoucího odboru Centrálního skladu logistiky

  • Zubří

Pracovní místo ( Zástupce/kyně vedoucího odboru Centrálního skladu logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru ekonomie nebo logistiky, znalost anglického nebo německého jazyka, znalost práce na PC (MS Office), praxe v oboru logistiky výhodou, komunikativnost a samostatnost.
Pracovní náplň: Spoluúčast na projektech optimalizace skladování, evidence reklamací surovin a materiálů v PC, spoluúčast na aktualizaci dokumentů vydaných naším odborem, aktivní účast při auditech.
Nabízíme: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
Možnost prodloužení doby určité.
Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu elektronicky na adresu: Hana.Janu@guzu.cz do 28. 2. 2018. Do předmětu zprávy uveďte ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO ODBORU Centrálního skladu logistiky. Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. 571 662 228, 731 596 735 nebo na uvedeném e-mailu.
Volné místo zástupce/kyně vedoucího odboru centrálního skladu logistiky pro lokalitu Zubří.