Administrativní pracovník/pracovnice

  • Doksy

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu: Rekreační areál Poslův Mlýn 976, Doksy, Poříční 3010, Česká Lípa
požadujeme:
-místo výkonu práce Doksy/Ceská Lípa
-minimálne stredoškolské vzdelání s maturitou
-znalost NJ, vítáme i AJ
-pokrocilý uživatel PC – Word, Excel, Powerpoint, Corell nebo jiný grafický program
- plný poprípade zkrácený pracovní úvazek
NABÍZÍME zajímavou práci v perspektivní společnosti, zajímavé platové ohodnocení a dobrý kolektiv.
NÁSTUP možný od 26.3.2018
Strukturované životopisy zasílejte na email: prace@posluvmlyn.cz
Kontakt: 734 596 586
Volné místo administrativní pracovník/pracovnice pro lokalitu Doksy.