Lékař/ka se specializací nebo odbornou způsobilostí

  • Františkovy Lázně

Pracovní místo ( Lékař/ka se specializací nebo odbornou způsobilostí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: provoz s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou. Požadujeme: uvítáme atestaci v oboru RFM nebo v dalších (ortopedie, neurologie, gynekologie, interna), spolehlivost, loajálnost, flexibilita, proklientský přístup, znalost NJ (znalost RJ a AJ výhodou). Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, naturální výhody, zajištění ubytování, pracovní podmínky v příjemném lázeňském prostředí s celosezónní obsazeností, možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, možnost přidělení služebního bytu, mobilu a notebooku, pravidelné výkonnostní a motivační prémie až do výše 25 % základní mzdy, možnost služebního vozidla i k soukromým účelům. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo lékař/ka se specializací nebo odbornou způsobilostí pro lokalitu Františkovy Lázně.