MAPESTAV s.r.o.

Bagrista

Odeslat

Pracovní náplň
Řidičský průkaz sk. B a C, strojnický průkaz, praxe, karta řidiče výhodou, zemní práce na pásovém bagru, popř. traktobagru, zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita, chuť pracovat.
Místa výkonu práce: Olomouc, Mohelnice, Šumperk.
Po zkušební době možnost ubytování ve firemním bytě, odměny.
Kontakt: e-mailem.
Volné místo bagrista pro lokalitu Mohelnice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Bagrista

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: MAPESTAV s.r.o.
Ulice: Vodní 250
Město: Mohelnice
PSČ: 789 85

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marek Hončík
E-mail: info@mapestav.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MAPESTAV s.r.o.