Dělník plastikářské výroby (obsluha strojů a zařízení)

  • Sázava

Pracovní místo ( Dělník plastikářské výroby (obsluha strojů a zařízení) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: FOREZ s.r.o., Sázava 1, 536 01 Lanškroun
Sháníme operátory do výroby do firmy, která vyrábí plastové komponenty pro automobilový průmysl.
NÁPLŇ PRÁCE
- třídění, odebírání, kontrola plastových výlisků
POŽADUJEME:
- spolehlivost
- přesnost
- pečlivost
NABÍZÍME:
- zázemí stabilní společnosti
- pracovní oděv při nástupu
- možnost ubytování
- příplatky za směny
- svozy z Ústí nad Orlicí
Před nástupem nutná vstupní lékařská prohlídka.
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou s možností prodloužení.
PROSÍME UCHAZEČE, ABY NECHODILI NA DANÉ PRACOVIŠTĚ, ALE ABY NÁS KONTAKTOVALI NA EMAILOVÉ ADRESE: NABOR@POWER-JOB.CZ NEBO NA TELEFONNÍM ČÍSLE: +420 755 700 686
Volné místo dělník plastikářské výroby (obsluha strojů a zařízení) pro lokalitu Sázava.