SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE
- PP na dobu určitou od 5. 3. 2018 do 30. 6. 2019
- Požadujeme: vzdělání dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách, bezúhonnost, orientaci v obalsti sociálního vyloučení výhodou, ochotu se dále vzdělávat, ochotu cestovat v Královehradeckém kraji, schopnost práce s lidmi v krizi a jiných náročných životních situacích, empatický a pozitivní přístup k cílové skupině, schopnost týmové spolupráce
- Nabízíme: práci v prosperující organizaci, možnost podílet se na dalším rozvoji organizace a rozvíjet svůj potenciál, pravidelné supervize, intervize a další odborné vzdělávání, možnost využívat práci z domu, k dispozici pracovní telefon s neomezeným paušálem
- V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis do 25. 2. 2018 na adresu: novakova.aufori@gmail.com
Volné místo sociální pracovník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.