OPERÁTOR/-KA VE VÝROBĚ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OPERÁTOR/-KA VE VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku, nástup možný dle domluvy
- Náplň práce: výroba lékařských setů z plastů, práce s mikroskopem (lupou), práce dle pracovních postupů, administrativní činnost
- Požadujeme: preciznost, přesnost, manuální zručnost, dobrý zrak, dodržování pracovních postupů, spolehlivost, cit pro detail, ochotu pracovat ve 2 směnném provozu, týden ranní/ týden odpolední směna
- Nabízíme: práci v prostředí mezinárodní dynamické společnosti, dostupnost MHD, příjemný kolektiv, čisté pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity (stravenky, roční příspěvek na vitamíny, dovolená navíc, bonusy za věrnost), pravidelná valorizace
- Kontaktní osoba: Kopecká Monika, e-mail: monika.kopecka@contract-medical.com, tel.: 494 949 513, 777 877 089
Volné místo operátor/-ka ve výrobě pro lokalitu Hradec Králové.