FINANČNÍ ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( FINANČNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení
- Náplň práce: zpracování účetní agendy přidělených grantů a projektů, zpracování předělených účetních dokladů, kontrola, evidence a účtování drobných výdajů, cestovného tuzemského, zahraničního, účtování přijatých, vydaných faktur, dobropisů, příprava zpracování podkladů pro DPH, spolupráce s auditory
- Požadujeme: min. ukončené středoškolské vzdělání ekonomického směru, praxe v oboru nejméně 3 roky, dobrá znalost účetnictví, daňových a souvisejících předpisů, orientace v ekonomických informačních systémech, dobrá znalost práce na PC (pokročilá úroveň - MS Excel), samostatnost i schoprost práce v týmu, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, vysoká míra odpovědnosti, analytické myšlení, orientace na detail, ochota učit se nové věci
- Nabízíme: práci v prestižní vzdělávací a vědecké instituci Univerzity Karlovy, 5 týdnů dovolené za rok, příspěvek na stravování, FAFÍK - dětská skupina (možnost využít služby dětské skupiny pro děti zaměstnanců fakulty), ČSOB motivační program (balíček nadstandardních výhod pro všechny zaměstnance), benefity UK (slevy a výhody pro zaměstnance UK u externích subjektů
- Mzdové podmínky dle platného Vnitřního mzdového předpisu UK s výhledem na navýšení formou přidělení osobního ohodnocení po uplynutí tříměsíční zkušební doby a případně dalších motivačních odměn
- V případě zájmu životopis, motivační dopis, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a souhlas k nakládání s poskytnutými osobními údaji zasílejte poštou nebo doručte osobně 16. 2. 2018 na adresu: Unive