OBSLUHA PROVOZNÍ LINKY

  • Písek

Pracovní místo ( OBSLUHA PROVOZNÍ LINKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma Kámen a písek, spol. s.r.o. přijme pro provozovnu lom Písek obsluhu provozní linky.
Požadujeme:
- schopnost pracovat samostatně, manuální zručnost a fyzickou zdatnost.
- vzdělání - střední odborné (vyučen)
Výhodou:
- svářečský průkaz, ŘP sk. B, C, jeřábnický a vazačský průkaz
Nabízíme:
- po zkušební době smlouvu na dobu neurčitou, příspěvek na stravování (teplé obědy na provozovně), pět týdnů dovolené, po šesti měsících příspěvek na životní pojištění, třináctý plat a roční prémie při dobrém výsledku provozovny.
Možnost zvýšení kvalifikace.
Mzda od 23 000 Kč.
Pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod.

První kontakt na tel.: 723 690 343 nebo na email: pisek@kamen-ck.cz
Volné místo obsluha provozní linky pro lokalitu Písek.