TECHNOLOG - PROGRAMÁTOR

  • Písek

Pracovní místo ( TECHNOLOG - PROGRAMÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME :
SŠ vzdělání - strojní/elektro
Znalost z oblasti automatizace, robotizace a elektrotechniky - pneumatika, hydraulika, mechanika + čtení výkresové dokumentace a elektrických schémat
Programování - Siemens step 7, step 5, WinCC
Komunikativní znalost anglického jazyka (+ FR výhodou)
Vyhláška 50/78 Sb. min §6
Dobrá znalost MS Office, ŘP skupiny B, Časová flexibilita
NÁPLŇ PRÁCE:
Vytváření/modifikace programů PLC automatů
Analýza závady a návrh způsobu jejího řešení (mechanické a hydraulické části stroje, SW - PC i PLC, včetně HW stroje i řídicího systému)
Odpovědnost za zálohu software stroje
Přejímky pracovišť u dodavatelů - ČR i zahraničí
Technická asistence při zavádění nových strojů do výroby
Komunikace s dodavateli náhradních dílů, objednání a řízení servisního zásahu
Spolupracuje s údržbou strojů a nástrojů, za účelem zlepšení fungování celého zařízení
Odpovídá za úpravu mechaniky a elektroniky za účelem zlepšení fungování celého zařízení
NABÍZÍME :
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 22 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
13.mzda
Docházkový benefit - 16 000Kč ročně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
Stravování přímo v závodě
Volné místo technolog - programátor pro lokalitu Písek.