TECHNOLOG - EXPERT LISOVÁNÍ/TVÁŘENÍ

  • Písek

Pracovní místo ( TECHNOLOG - EXPERT LISOVÁNÍ/TVÁŘENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME :
SŠ vzdělání - strojní
Znalosti v oblasti plošného tváření za studena, práce s programy CAD, čtení výkresové dokumentace
Komunikativní znalost anglického nebo francouzského jazyka
ŘP skupiny B, znalost MS Office
Výhodou: znalost plošného tváření za tepla, mechanických vlastností materiálů, základů konstrukce postupových lisovacích nástrojů, základů tribologie, praxe v oboru
Flexibilitu, spolehlivost, logické myšlení, samostatné rozhodování, práce v týmu
NÁPLŇ PRÁCE:
Technická asistence při implementaci nových nástrojů
Optimalizace výrobního procesu
Technologická příprava výroby
Zákaznické modifikace
Podpora pro plánování výroby - zastupitelnost lisů
Podpora při odstraňování závad na nástrojích
Komunikace s dodavateli, kooperanty
NABÍZÍME :
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 22 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
13. mzda
Docházkový benefit 16 000 Kč ročně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
Stravování přímo v závodě
Volné místo technolog - expert lisování/tváření pro lokalitu Písek.