Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

  • Sokolov

Pracovní místo ( Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- praxe v oboru výhodou
- dochvilnost, časová flexibilita, příjemné vystupování a schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme:
- stabilní a příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu,
- možnost odborného růstu – profesní vzdělání
- závodní stravování,
- zajímavé platové ohodnocení, bonusy
- místo výkonu práce: Sokolov
- zaměstnanecké výhody (možnost využití fitness a další sportovní a relaxační aktivity)
- nástup možný ihned

NÁPLŇ PRÁCE:
- Hlavní odpovědnosti: příprava a výdej studených a teplých jídel, rautů, dodržování technologických postupů a receptur, odpovědnost za svěřené suroviny a jejich skladování,
V případě zájmu prosím zašlete svůj strukturovaný životopis s aktuální fotografií
na adresu : jiri.stadnik@parkhotel-sokolov.cz, následně bude uchazeč pozván k osobnímu pohovoru
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři pro lokalitu Sokolov.