Provozní elektromechanici

  • Prostějov

Pracovní místo ( Provozní elektromechanici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
-opravy mechanických, elektrických a elektronických částí strojů, zařízení a robotů
-výroba a montáž různých jednoduchých elektrických prvků
- provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření
-průběžná preventivní údržba strojů a veškerého strojního zařízení
-ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony
- vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby
-spolupráce s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách
-sledování nákladů na údržbu

Požadujeme:
-SOU nebo SŠ v oboru elektro (slaboproud výhodou)popř. jiné strojírenské vzdělání
-vyhláška 50, § 6 podmínkou, vyšší výhodou
-praxe v údržbě a opravách elektrických zařízení podmínkou
- zkušenosti s údržbou vstřikolisů, NC/CNC strojů, výhodou
-dobrá orientace v technické dokumentaci
-komunikační a organizační schopnosti
-aktivní vystupování a komunikace s ostatními subjekty firmy
-schopnost samostatně se rozhodovat a řešit problémy

Nabízíme:
-motivující finanční ohodnocení, HPP
-zázemí stabilní společnosti
-zaměstnanecké benefity a motivující odměnu
-možnost osobního růstu
Volné místo provozní elektromechanici pro lokalitu Prostějov.