ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE, POMOCNÁ ÚČETNÍ

  • Jičín

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE, POMOCNÁ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE, POMOCNÁ ÚČETNÍ-Společnost Complete Internet Services, s.r.o. přijme administrativní pracovnici a pomocnou účetní pro zajištění administrativy spojené s kompletní realizací zakázky, zajištění komunikace se zákazníky, zpracovávání reportů pro vedení společnosti a pomocné účetní práce. Životopis (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů pro interní potřeby firmy související s výběrovým řízením) a motivační dopis zašlete na uvedenou kontaktní e-mailovou adresu.
Požadujeme:
- výborné komunikační dovednosti,
- psaní všemi deseti,
- dobrá znalost programů Word a Excel,
- znalost AJ,
- praxe ve vedení účetnictví výhodou,
- ekonomické vzdělání výhodou,
- samostatnost a flexibilita,
- spolehlivost a bezúhonnost,
- řidičský průkaz sk. B,
- pozitivní vztah k moderním technologiím
- zajímavá práce v tvůrčím kolektivu,
- možnosti vzdělávání a profesního růstu,
- dobré platové ohodnocení
- další firemní benefity (stravenky, služební telefon, sick days)
Kontakt: Mgr. Ladislav Groh, e-mail:info@cis.cz
Volné místo administrativní pracovnice, pomocná účetní pro lokalitu Jičín.