Pracovník/ce odbytu

  • Košťany

Pracovní místo ( Pracovník/ce odbytu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Cíle pro danou pozici:
- Nejlepší myslitelná podpora key account managera/ account managera a oddělení
controlling samostatným a bezodkladným zpracováváním stěžejních úkolů spojených s odbytem
- Denní zajišťování fakturace zákazníkům
- Optimální komunikace se zákazníkem a udržování velmi dobrého vztahu se zákazníky prostřednictvím vnitropodnikové koordinace a souladu přilehlých odbytových oblastí
Požadavky pro danou pozici:
- Ukončené obchodní vzdělání
- Samozřejmá manipulace s běžnými aplikacemi MS Office
- Dobré znalosti angličtiny a němčiny slovem i písmem

Nabízíme:
-smlouvu na dobu neurčitou
-smluvní plat
-služební auto
-osobni PC a mobilní telefon
-kvartalní bonus na naplnění fondu prac.doby
-stravenky
a další bonusy
V případě zájmu zasílat životopis na email marie.pohankova@selectrona.com
Volné místo pracovník/ce odbytu pro lokalitu Košťany.