Obsluha prodejny a kavárny

  • Brno

Pracovní místo ( Obsluha prodejny a kavárny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obsluha prodejny a kavárny - PRACUJTE TAM, KDE JE PRÁCE KONÍČKEM. PRACUJTE S RADOSTÍ.
Nabízíme pracovní místo ve výrobní společnosti na pozici OBSLUHA PRODEJNY. Hlavní náplní práce je aktivní prodej sportovních koloběžek, doplňků, péče o zákazníky, kompletace zakázek a jejich zadávání do PC. Obsluha prodejny dbá, aby prodejní pulty byly stále plné a zákazníci měli z čeho vybírat. Obsluha prodejny vytváří příjemné prostředí, rozdává dobrou náladu a pracuje s úsměvem. Součástí pracovních povinností je prodej kávy a jiného občerstvení. Požadujeme pracovitost, spolehlivost a základy práce na PC. Nezbytné jsou solidní komunikační schopnosti a příjemný projev. Nabízíme zajímavou různorodou práci v zavedené rychle rostoucí společnosti. Nástup možný ihned. Pracovní poměr bude sjednán na dobu určitou, v případě dobré spolupráce bude prodloužen. Vhodné i pro absolventy.

Informace o pozici:
Délka pracovního poměru: na dobu určitou 12 měsíců s možností prodloužení
Požadované vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadujeme
- komunikační a prodejní dovednosti,
- znalost práce na PC,
- znalost německého a anglického jazyka výhodou

Nabízíme
- práci ve stabilní české společnosti,
- nástup ihned nebo dle dohody
- podnikové stravování
- zajímavé platové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané profese
- pracovní doba dle domluvy

Kontakt: Petr Neugebauer, Tel.: 725 337 408 + email p.neugebauer@kolobka.cz.
Volné místo obsluha prodejny a kavárny pro lokalitu Brno.