Pracovník v sociálních službách - osobní asistent

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách - osobní asistent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
-minimálně středoškolské vzdělání (resp. ukončené základní vzdělání)
-trestní bezúhonnost (tj. čistý trestní rejstřík)
-zdravotní způsobilost k práci
-empatii a pozitivní vztah k osobám se zdravotním postižením a seniorům
-psychickou odolnost
-spolehlivost, odpovědnost a samostatnost
-úspěšné absolvování psychologických testů
Výhodou:
-absolvovaný akreditovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách
-předchozí pracovní zkušenosti s naší cílovou skupinou (osoby se zdravotním znevýhodněním, senioři)
Nabízíme:
-smysluplnou práci v neziskovém sektoru
-příjemný pracovní kolektiv
-možnost dalšího profesního rozvoje
-pravidelné supervize
-odpovídající platové ohodnocení od 15 000,-Kč
V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu:
-CZP LK, Konopeova 812, 470 01 Česká Lípa nebo e-mailovou adresu:ceskalipa@czplk.cz
Volné místo pracovník v sociálních službách - osobní asistent pro lokalitu Česká Lípa.