ředitel/ředitelka Základní školy Letovice, příspěvková organizace

  • Letovice

Pracovní místo ( ředitel/ředitelka Základní školy Letovice, příspěvková organizace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rada Města Letovice, Masarykovo nám. 210/19, Letovice vyhlašuje dle § 166 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, KONKURZNÍ ŘÍZENÍ na pozici: Ředitel/Ředitelka Základní školy Letovice, příspěvková organizace.
Požadavky:
1) předpoklady a odborná kvalifikace pro výkon činností ředitele školy podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění,
2) znalost školské problematiky a předpisů,
3) organizační a řídící schopnosti,
K přihlášce přiložte:
1) úředně ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání (diplom včetně vysvědčení o státní závěrečné zkoušce, případně doklady o dalším vzdělání/ maturitní vysvědčení),
2) doklad o průběhu zaměstnání a délce pedagogické praxe včetně pracovního zařazení (např. pracovní smlouvy, potvrzení zaměstnavatelů atd.),
3) strukturovaný profesní životopis,
4) písemnou koncepci rozvoje školy v rozsahu max. 5 normostran,
5) výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců),
6) originál, popř. ověřená kopie lékařského potvrzení o způsobilosti k výkonu pracovního místa ředitele (ne starší 3 měsíců),
7) souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji
Předpokládaný nástup na pracovní místo ředitele/ředitelky: 1. 5. 2018
Obálku označte slovy: Konkurs-neotvírat. Přihlášky s uvedenými doklady doručte: nejpozději do 2. března 2018, do 13. hodin, na adresu: Městský úřad Letovice, Masarykovo nám. 210/19.
Volné místo ředitel/ředitelka základní školy letovice, příspěvková organizace pro