Dělník - operátor linky na výrobu kovových profilů

  • Bruntál

Pracovní místo ( Dělník - operátor linky na výrobu kovových profilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 42b
Firma Styroprofile, a.s. je český výrobce stavebních profilů pro zateplovací systémy ETICS, výrobcem sádrokartonových konstrukcí, dělení ocelového a hliníkového plechu, extruze plastu, strojního obrábění, projekční činnosti i výroby jednoúčelových strojů.

Hledá do svého kolektivu kolegu na pozici:

Dělníka - operátora linky na výrobu kovových profilů

nabízíme:
- nástup možný ihned,
- pracovní poměr na dobu neurčitou, první smlouva na dobu určitou,
- zaměstnání na plný pracovní úvazek,
- 2 směnný provoz,
- odpovídající platové ohodnocení od 96,- Kč/hod, další navyšování dle schopností a zapracování zaměstnance
- zázemí stabilní a prosperující společnosti,
- práci v příjemném kolektivu,

požadujeme:

- minimálně úplné střední odborné vzdělání s výučním listem,
- vyučení ve strojírenském oboru, jeřábnický průkaz a zkušenost s VZV jsou výhodou,
- samostatnost a manuální zručnost,
- s ohledem na manipulaci s kovovými profily je místo vhodnější spíše pro muže,

životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Z : 6.2.2018
Volné místo dělník - operátor linky na výrobu kovových profilů pro lokalitu Bruntál.