Elektromontér

Pracovní místo ( Elektromontér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: monestatmonest.cz
nebo volat na tel.č.: 602 425 313 a domluvit pohovor v době Po - Pa od 8,00 - 15,00 hod.

Místo výkonu práce - MONEST, spol. s r.o., Na Moráni č.p. 5400, 430 01 Chomutov 1

Pracovní doba PO - PA od 7 - 15,30 hod.

Nabízíme - ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Operátor/ka - elektromontáže Náplň práce: -drobné montážní práce -osazování, letování elektrosoučástek -práce v sedě Požadujeme: -min. základní vzdělání -manuální zručnost -velmi dobrý zrak -dobrou pracovní morálku -pečlivost Nabízíme: práce ve stabilní zahraniční ...
SBS - NEPRON, s.r.o. Kaznějov, Inzerováno před 4 dny

elektromontér místo výkonu práce: SNP 2206 Louny + ČR Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B kontakt: 603384555, obchod@essv.cz Volné místo elektromontér pro lokalitu Louny.
ESSV s. r. o. Louny, Inzerováno před 5 dny

elektromontér místo výkonu práce: Louny Máte praxi v montáži a údržbě elektrického zařízení? Hledáte další motivaci nebo zázemí stabilní společnosti? Pak jste pro nás ideální kandidát! Vašim úkolem bude správa, údržba a montáž na zařízení NN a veřejném osvětlení. ...
ELTODO-CITELUM, s.r.o. Louny, Inzerováno před 5 dny