KOORDINÁTOR/KA PLÁNOVÁNÍ

  • Hrádek nad Nisou

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR/KA PLÁNOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup: ihned
Náplň práce:
– Řízení a kontrola hlavního plánu výroby
– Příprava podkladů a organizace plánování na týdenní bázi
– Analýza zákaznických odvolávek
– Práce v systému SAP
– Kontrola skladových zásob a materiálu
Požadavky:
– Zkušenost z plánování výroby
– SŠ vzdělání s maturitou
– Komunikativní znalost anglického jazyka
– Schopnost samostatné i týmové práce
– MS Office (MS Word, MS Excel)
– SAP výhodou
– Výhodou zkušenost v automotive
Nabízíme:
– Práce na HPP pro významného dodavatele v Automotive
– Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou
– Nástupní plat odpovídající dané pracovní pozici
– 5 týdnů dovolené
– 13. plat
– Jazykové a odborné kurzy
– Příspěvky na stravu
– Pružná pracovní doba
– Práce v mezinárodní společnosti
V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení prosím pošlete svůj životopis na adresu: Klara.hlavackova@tristone.com
Volné místo koordinátor/ka plánování pro lokalitu Hrádek nad Nisou.