Administrativní pracovník - technik

  • Teplice

Pracovní místo ( Administrativní pracovník - technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
minimálně středoškolské vzdělání ( technické - stavební, environmentální výhodou), ŘP sk. B, znalost obsluhy PC (MS Office, CAD a ENVIS výhodou), znalost problematiky odpadového hospodářství vítána, komunikativní a organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, právní a morální bezúhonnost, samostatný a zodpovědný přístup k práci, znalost AJ vítána.
Náplň práce:
administrativní podpora technické divize společnosti v regionu SZ Čechy, technická podpora divize v oblasti evidence odpadů, komunikace se státní správou a obchodními partnery, technické a provozní zabezpečení provozu komplexních center pro nakládání s odpady.
Nabízíme:
stálou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, odpovídající pracovní ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
Hlásit se e-mailem
Volné místo administrativní pracovník - technik pro lokalitu Teplice.