sociální pracovník pečovatelské služby

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( sociální pracovník pečovatelské služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT POUZE TELEFONICKY NEBO EMAILEM. NECHODIT NA ADRESU FIRMY!!!!!
Požadujeme:
- VOŠ/VŠ vzdělání zaměřené na sociální práci, sociální a speciální pedagogiku
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
- zkušenosti s vedením menšího týmu výhodou
- odborné znalosti v oblasti sociálních služeb a Standardů kvality sociálních služeb
- dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti
- schopnost empatie a sociálního cítění
- vysoká míra zodpovědnosti
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka
Popis činnosti:
- provádění sociálního šetření
- zajišťování sociálně právního poradenství
- vedení příslušné dokumentace
- odpovědnost za provoz a chod kanceláře
- organizace a kontrola činnosti podřízených pracovníků
- odpovědnost za kvalitu poskytované péče dle Standardů kvality Pečovatelské služby
- vyúčtování úhrad za poskytování pečovatelské služby
Nabízíme:
- stabilní zázemí kvalitní české společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- pracoviště Jindřichův Hradec
- možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
- zaměstnanecké benefity

Životopisy zasílejte na mailovou adresou kosinova@dfkgroup.cz.
Volné místo sociální pracovník pečovatelské služby pro lokalitu Jindřichův Hradec.