DISPEČER/-KA

  • Jičín

Pracovní místo ( DISPEČER/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DISPEČER/KA - pracoviště Jičín
Menší dopravní (5 kamionů) a spediční společnost RapidSped s.r.o. přijme dispečera/dispečerku - nejlépe s praxí.
Nabízíme:
- osobní a lidský přístup (vzhledem k velikosti firmy)
- možnost neomezeného výdělku
- dle dohody možnost práce z domu (jinak ve vybavené kanceláři)
- příspěvek na dopravu
- mobilní telefon a notebook
Požadujeme:
- znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
- flexibilitu
- samostatnost

V případě zájmu kontaktujte pana Aleše Hladíka na telefonním čísle 733 661 818.
Volné místo dispečer/-ka pro lokalitu Jičín.