Dimension Data Czech Republic s.r.o

Visual Support Engineer with French

Odeslat

Pracovní náplň
MVP: Na hřebenech II 1718/10, 14700 Praha 47
Kontakt: Chalupová Kateřina, e-mail: katerina.chalupova@dimensiondata.com
Požadavky:
Min. 1 rok praxe zkušeností s prací v IT či podobném prostředí, ideálně 1 rok zkušenosti na obdobné pozici
Aktivní angličtina, aktivní znalost francouzštiny

Popis pozice:
Vhodný uchazeč bude podporovat naše externí zákazníky přes videokonferenční řešení, které je poskytováno naší společností. Problémy zákazníků jsou technického charakteru a je nutné dodržet dohodnutý čas na vyřešení požadavku. Na téhle pozici budete spolupracovat s kolegy z technických tymů a spolu s nimi řešit eskalace od zákazníků. Komunikace se zákazníkem probíhá pomoci nástrojů, které jim poskytuje naše společnost.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Visual Support Engineer with French

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Obor: Telekomunikace, IT internet, multimédia
Pozici nabízí: Dimension Data Czech Republic s.r.o

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Chalupová
E-mail: Kateřina Chalupová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dimension Data Czech Republic s.r.o