Diakonie ČCE - hospic CITADELA

Uklízeč/ka - brigáda

Odeslat

Pracovní náplň
UKLÍZEČ/KA
POŽADUJEME: zdravotní způsobilost.
Výhodou: praxe v zařízení zdravotních nebo sociálních služeb.
Práce na dohodu o provedení práce.
Pracovní doba: 6:00 - 18:00, 12-ti hod. směny dle rozpisu (včetně víkendů a svátků).
NABÍZÍME: Mzdové ohodnocení: odměna 79 Kč/hod + zákonné příplatky. Zvýhodněné stravování přímo v místě pracoviště.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 629 084, životopisy zasílejte e-mailem: poricka@citadela.cz nebo přineste osobně na recepci
Volné místo uklízeč/ka - brigáda pro lokalitu Valašské Meziříčí.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Uklízeč/ka - brigáda

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Diakonie ČCE - hospic CITADELA
Ulice: Žerotínova 1421
Město: Valašské Meziříčí
PSČ: 757 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Ivana Pořická
E-mail: Ing. Ivana Pořická
Telefon: +420 571 629 084

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Diakonie ČCE - hospic CITADELA