Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Uklízeč/ka

Pracovní místo ( Uklízeč/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
UKLÍZEČ/KA
POŽADUJEME: zdravotní způsobilost.
Výhodou: praxe v zařízení zdravotních nebo sociálních služeb.
Práce na dohodu o provedení práce.
Pracovní doba: 6:00 - 18:00, 12-ti hod. směny dle rozpisu (včetně víkendů a svátků).
NABÍZÍME: Mzdové ohodnocení: odměna 79 Kč/hod + zákonné příplatky. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Pomocný dělník ve stavebnictví Místo výkonu práce Olomouc a okolí. Nástup možný ihned. Požadujeme: praxe v oboru. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem. Volné místo pomocný dělník ve stavebnictví pro lokalitu Olomouc.
Trimex Olomouc spol. s r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

Zedník Pracoviště: Šlechtitelů č.p. 636/6, Olomouc. Nástup možný ihned. Mzda: 23.000,- Kč + prémie. Požadavky: vzděl. min vyučen, praxe v oboru, znalost sádrokartonářských prací. Jedná se o celoroční práci. První kontakt POUZE telefonicky nebo ...
Trimex Olomouc spol. s r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

Obsluha gastra Pracoviště: Chválkovická 540, Olomouc. Ranní směna, 8 hodin. Začátek směny nejlépe mezi 5:00 - 6:00 hod. Nově zrekonstruovaná ČS, dobré pracovní podmínky. Hrubá mzda od 18.000 Kč + odměny. První kontakt POUZE telefonicky. Osobní kontakt je možný ...
Květoslava Polová Olomouc, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit