Pomocná síla do kuchyně *

Pracovní místo ( Pomocná síla do kuchyně * ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ*
Náplň práce: mytí nádobí, čištění zeleniny, úklid.
Nabízíme: zvýhodněné stravování, sleva na wellness
První kontakt: telefonicky 722 220 665 nebo e-mailem: provozniathoralhotel.cz
Volné místo pomocná síla do kuchyně * pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY Zajišťování kvality dodavatelů, jejich kontrola, spravování plánů jakosti a bezvadná angličtina. Toto jsou hlavní předpoklady Inženýra dodavatelské kvality. Reagujte na pozici INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY. Náplň práce: * řešení technických ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno dnes

OPERÁTOR/KA VÝROBY OLOMOUC od 120,- Kč/h STÁLÁ PRÁCE DO VÝROBY V OLOMOUCI - NECHCEME EINSTEINY, POŘEBUJEME NORMÁLNÍ LIDI OPERÁTOR VÝROBY - práce ve směnném režimu (2 či vyjímečně 3 smeny) ve stabilní firmě s 25 letou tradicí. - základní obsluha jednoúčelových strojů - jednoduchá ...
Grafton Recruitment s.r.o. Inzerováno dnes

VÝVOJOVÝ INŽENÝR Hledáme bezva posilu do naší party, kde panují nejen fajn vztahy a dobrá nálada, ale hlavně všichni táhneme za jeden provaz! Hledáme parťáka, který má zkušenosti v oblasti konstrukčního vývoje, je kreativní a dokáže navrhovat nová koncepční ...