Pomocná síla do kuchyně *

Pracovní místo ( Pomocná síla do kuchyně * ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ*
Náplň práce: mytí nádobí, čištění zeleniny, úklid.
Nabízíme: zvýhodněné stravování, sleva na wellness
První kontakt: telefonicky 722 220 665 nebo e-mailem: provozniathoralhotel.cz
Volné místo pomocná síla do kuchyně * pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Pomocná síla v kuchyni OZP Místo výkonu práce: Restaurace Dřevjanka, Za Pomníkem 8, Šenov u Ostravy Kontakt e-mailem: gasperikova.monika@gmail.com Hledáme uchazeče/ku na částečný úvazek, práce je určená pro OZP pracovníky (osoby bez OZP prosím nepište). Náplň práce: pomocné ...
David Ševčík Šenov, Inzerováno včera

Dělník ZK, pomocné práce při montáži hromosvodů, spolehlivost. Volné místo dělník pro lokalitu Uherské Hradiště.
H & B cz s.r.o. Uherské Hradiště, Inzerováno včera

Kuchař/ka Pracoviště: Mlýnská č.p. 938/4, Olomouc. Požadavky: znalost a praxe v indické kuchyni. Provozní doba: 11:00 - 24:00 hod. Osobní kontakt je možný na adrese pracoviště vždy v pondělí od 16:00 - 18:00 hod. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Olomouc.
SALASAR SERVICES s. r. o. Olomouc, Inzerováno včera