Provozní elektrikář - mechatronik

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Provozní elektrikář - mechatronik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - MECHATRONIK
Nástup možný ihned.
Požadavky: ÚSO, popř. vyučen v oboru elektro. Znalost vyhlášky 50/78 Sb. § 6 - platné osvědčení - podmínkou. Zkušenosti s řídícími systémy Siemens, Heidenhain výhodou
Náplň práce: Provádí opravy strojů a zařízení. Zajišťuje údržbu strojů a zařízení. Práce v nepřetržitém nebo třísměnném provozu.
Nabízíme: Dotované stravování, stravenky, příspěvky na dopravu do zaměstnání, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, zdravotní dovolená až 5 dní ročně, 2 dny dovolené navíc, roční odměny, kulturní, sportovní a společenské akce, výhodné volání do mobilních sítí (firemní tarif),Poukázky do Ovocentra, poukázky do lékáren a wellness center, hrazené očkování proti chřipce. Možnost prodloužení doby určité.
První kontakt: telefonicky od 8-15 hod. na čísle 730 144 218, životopisy zasílejte na e-mail: prace@pwo.cz
ov. 17.8.
Volné místo provozní elektrikář - mechatronik pro lokalitu Valašské Meziříčí.