CEE Bankwatch Network z.s.

Webový redaktor

Odeslat

Pracovní náplň
Kont.: emailem na jobs@bankwatch.org
- průkazné zkušenosti s tvorbou a propagaci cíleného online obsahu - plynulá znalost angličtiny a ruštiny v mluvené i písemné formě- zkušenosti se systémy správy obsahu (zejména WordPress)
- foto, video editační dovednosti a dobré oko pro design - znalost a nadšení pro nejnovější trendy v online komunikaci - znalost analýzy webu, SEO - znalost environmentálních a rozvojových otázek - zkušenosti s prací pro mnohostrannou rozvojovou banku - zkušenosti s realizací online komunikačních projektů včetně webových stránek- zkušenost pracovat dálkově v decentralizovaném prostředí, mezinárodní praxe.
Volné místo webový redaktor pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Webový redaktor

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: CEE Bankwatch Network z.s.
Ulice: Na rozcestí 1434
Město: Praha
PSČ: 190 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Markelová
E-mail: jobs@bankwatch.org

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CEE Bankwatch Network z.s.