Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Správce/kyně E-shopu

Pracovní místo ( Správce/kyně E-shopu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Denisova č.p. 293/31, Olomouc. Nástup dle domluvy.
Požadavky: komunikativnost, příjemné vystupování, práce na PC - úprava fotek, MS Office, znalost seo optimalizací, praxe v oboru.
Hrubá mzda: 15.000 Kč + prémie. Pracovní doba: 9:00 - 17:00 hod.
Své životopisy zasílejte POUZE na výše ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

Finanční kontrolor/-ka - částečný úvazek * Tvorba reportů a účetních uzávěrek * Zpracování dat ze systému (Vantage, Epicor, Helios) * Zpracování rozpočtů * Správa majetku a pohledávek * Příprava podkladů pro fakturaci a mzdy * DPH
Grafton Recruitment s.r.o. Zkrácený úvazek, Inzerováno před 3 dny

ASISTENT/KA ŘEDITELE 20-25 000 KČ Strojírenská společnost hledá vhodného uchazeče na pozici ASISTENT/KA ŘEDITELE. Náplň práce: * Organizace schůzek, plánování 5S auditů * Vedení docházky TH zaměstnanců a manažerů * Organizace a vyúčtování služebních cest * Vedení pokladny ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

TECHNOLOG|AUTOMOTIVE|AŽ 40 000 KČ| Pokud máte zkušenosti s tvorbou technologických postupů, komunikací v anglickém jazyce a tvorba výrobních layoutů je pro vás denní rutina, tak hledáme možná právě vás na pozici TECHNOLOG. Náplň práce: * stanovení technologických podmínek * ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit