SZP Těšnovice a.s.

zootechnik/čka

Odeslat

Pracovní náplň
pracoviště Těšnovice
- náplň práce: stájová evidence, přesuny zvířat,práce na PC
- SŠ popř. VŠ vzděláníí zemědělského směru, praxe v oboru je vítána, možnost zaučení, odolnost proti stresu, časová flexibilita, práce o víkendech
- nástup možný ihned, nástupní mzda 23.000,-Kč dle dosažených výsledků, možnost ročních odměn (13.plat), bonusový program společnosti (penzijní připojištění, příspěvek na obědy, příspěvek na rekreaci, vzdělávání a zdraví) až 2 716 Kč/měs
- kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: libor.fecko@szp.cz
Volné místo zootechnik/čka pro lokalitu Kroměříž.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zootechnik/čka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: SZP Těšnovice a.s.
Ulice: 153
Město: Kroměříž
PSČ: 767 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Libor Fečko
E-mail: Ing. Libor Fečko
Telefon: +420 724 241 676

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SZP Těšnovice a.s.