NOČNÍ RECEPČNÍ

  • Březová

Pracovní místo ( NOČNÍ RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Becková, tel.: +420 353 972 524, e-mail: beckova@axxos.co

Luxury Wellness Resort RETRO RIVERSIDE***** přijme pracovníka na pozici noční recepční.
Požadujeme:
úplné střední vzdělání s maturitou, ČJ a AJ podmínkou (NJ a RJ výhodou), zodpovědnost, pečlivost, proklientský přístup.
Nabízíme:
práci v luxusním hotelu s příjemným kolektivem a zajímavými benefity:
prémie na základě proaktivního přístupu, podnikové stravování, zaměstnanecké výhody.
Pracovní doba 19:00 - 7:00 (v režimu krátký a dlouhý týden)

Místo výkonu práce: Březová 157, 360 01
Volné místo noční recepční pro lokalitu Březová.