CK Hungariatour s.r.o.

referent/ka prodeje zájezdů

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Požadujeme:
praxi v cestovním ruchu, případně absolvent školy se zaměřením na cestovní ruch,
znalost 1 cizího jazyka (Aj nebo Nj)

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Volné místo referent/ka prodeje zájezdů pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: referent/ka prodeje zájezdů

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: CK Hungariatour s.r.o.
Ulice: Solniční 631
Město: Brno
PSČ: 602 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Jirušová
E-mail: Lucie Jirušová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CK Hungariatour s.r.o.