pracovník/ce v sociálních službách - obslužná péče

Pracovní místo ( pracovník/ce v sociálních službách - obslužná péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Preláta Horného 515, 696 62 Strážnice. Jedná se o zástup za dlouhodobou nemoc, výhledově PP na dobu neurčitou, nástup 1.3.2018. Oběd v místě, čerpání výhod FKSP. Životopis a žádost o místo zaslat na mail: reditelatddstraznice.cz nebo přinést osobně do 20.2.2018. Dle žádostí budou zájemci ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Farmacie a zdravotnictví
Telemarketing

Další volná místa

Pracovníci ve skladu Náplň práce: obsluha výrobních strojů, další práce ve skladu. Požadujeme: technické myšlení, zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu. Nabízíme: stabilní práci v menším kolektivu. Ostatní informace při osobním pohovoru. Výhody: ...
STATO střechy, s. r. o. Napajedla, Inzerováno včera

Pomocná síla do skladu - prodej pracovních pomůcek Vhodné pro OZP ! Náplň práce: příjem a příprava zboží (obuv, drogerie, textil). Dle domluvy možnost práce na 6 nebo 8 hodin denně. Volné místo pomocná síla do skladu - prodej pracovních pomůcek pro lokalitu Humpolec.
JIPOSTAV, spol. s r.o. Humpolec, Inzerováno včera

Samostatní pracovníci úklidu Hledáme: vhodné kandidáty na pozici úklid kancelářských prostor a chodeb včetně zázemí. Požadujeme: trestní bezúhonost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně, komunikativnost, praxe s úklidem výhodou. Pracovní úvazek zkrácený: ...
CORA PLUS s. r. o. Zlín, Inzerováno včera