ENERGO CHOCEŇ, s.r.o.

OBCHODNÍ MANAŽER/KA

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU: Nádražní č.p. 631, 565 01 Choceň 1
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- spolupráce a komunikace se zákazníky
- vyhledávání nových zákazníků
- dohled nad zakázkami
POŽADUJEME:
- min.ÚSO, vzdělání technického, obchodního, ekonomického směru výhodou
- aktivní znalost AJ slovem i písmem
- komunikativnost
- ochota se dál vzdělávat v této oblasti
- flexibilita, loajalita, samostatnost
NABÍZÍME:
- perspektivní zaměstnání, jistotu zaměstnání
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- zvýhodněné volání
- prémie a dobré platové podmínky
- po zaučení pracovní poměr na dobu neurčitou
KONTAKT: telefonicky 7 - 14.30 hodin nebo e-mailem
Volné místo obchodní manažer/ka pro lokalitu Choceň.

Požadavky
Angličtina Aktivní - slovem i písmem

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBCHODNÍ MANAŽER/KA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Administrativa a organizace, Management, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: ENERGO CHOCEŇ, s.r.o.
Ulice: Nádražní 631
Město: Choceň
PSČ: 565 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Andrea Halsbachová
E-mail: andrea.halsbachova@energochocen.cz
Telefon: +420 465 796 565

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ENERGO CHOCEŇ, s.r.o.