Ošetřovatel/ka mléčného skotu

  • Horní Police

Pracovní místo ( Ošetřovatel/ka mléčného skotu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: min. stupeň vzdělání - vyučení. Praxe v oboru výhodou, ŘP sk. T - výhodou.
Nabízíme:
- Zaučení.
- Střídání ranních (od 3:30 do 8:00)/ odpoledních směn (od 14:30 do 18:30) a volna v rámci turnusů (krátký/dlouhý týden).
- Pracovní poměr na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou.
- Garantujeme 2 dny volna v rámci týdenního rozložení směn.
Doprava NENÍ zajišťována.
Místo výkonu práce: Školní 92, Horní Police
Volné místo ošetřovatel/ka mléčného skotu pro lokalitu Horní Police.