InnoConnect s.r.o.

Vývojář software (Front End Developer)

Odeslat

Pracovní náplň
InnoConnect je dynamický softwarový startup z Plzně. Do našeho týmu hledáme front-end vývojáře orientovaného na výsledek s následujícími zkušenostmi
- Javascript, WebGL
- HTTP, Rest services
- RDBMS, SQL
- GIS tecnologie (e.g. MapBox GL, Leaflet, Openlayers)
- PostGIS je výhodou
- Java / Kotlin je výhodou
- zkušenost s designem GUI a UX je výhodou
- schopnost komunikovat v angličtině
Požadujeme schopnost pracovat nezávisle, schopnost aktivně vyhledávat řešení na zadané problémy a chuť experimentovat s novými technologiemi.

Nabízíme
- možnost prodloužení pracovní smlouvy po uplynutí 1 roku
- zapojení do evropského inovačního projectu financovaného v rámci H2020 zaměřeného na dynamickou analýzu velkých dat, GIS a smart mobilty řešení,
- spolupráci se zahraničními partnery
- příležitostné pracovní cesty do EU
- další rozvoj open source projektu WebGLayer (webglayer.org)
- moderní kancelář v DEPO2015 v Plzni
- vhodné i pro absolventy
Zaměstnanecké výhody:
- možnost home office
- pružná pracovní doba

Zájemce prosíme o zaslání životopisu a stručného motivačního dopisu s informacemi o Vás a Vaší motivaci s námi pracovat.

ENGLISH VERSION:

InnoConnect is a dynamic software startup based in Plzen, Czechia. We are searching for a result-oriented front end junior developer with the following skills:
- GIS technologies (e.g. MapBox GL, Leaflet, Openlayers)
- PostGIS is a plus
- Java / Kotlin is a plus
- experience in GUI design and UX is a plus
- ability to work independently, to actively find soluti

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vývojář software (Front End Developer)

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: InnoConnect s.r.o.
Město: Plzeň

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Bouchal
E-mail: Jiří Bouchal

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: InnoConnect s.r.o.