STAVOMAK s.r.o.

elektrikáři

Odeslat

Pracovní náplň

Volné místo pro elektrikáři lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: elektrikáři

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: STAVOMAK s.r.o.
Ulice: 1
Město: Plzeň
PSČ: 301 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kontakt:
E-mail: stavomak@stavomak.cz
Telefon: +420 775 739 711,777 693 501

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STAVOMAK s.r.o.