PORADCE/-KYNĚ RANÉ PÉČE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PORADCE/-KYNĚ RANÉ PÉČE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný od 1. 3. 2018
- Náplň práce: poskytování rané péče podle § 54 zákona o sociálních službách, vedení dokumentace uživatelů, spolupracování s dalšími odborníky, kteří se podílejí na péči o dítě
- Požadujeme: VŠ vzdělání - speciální pedagogika či sociální práce, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, týmovost, komunikační a organizační dovednosti, empatii, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), ochotu dále se vzdělávat, ztotožnění se s hodnotami charity (Kodex Charity ČR), vítána je praxe v oblasti podpory rodiny či práce s dětmi raného nebo předškolního věku a s lidmi se zdravotním postižením
- Nabízíme: zázemí neziskové organizace, smysluplnou práci v malém kolektivu, možnost dalšího odborného vzdělávání, týden dovolené navíc, stravenky

- V případě zájmu zašlete elektronickou poštou na adresu: prihlaska2@charitahk.cz následující dokumenty:
1) strukturovaný životopis
2) kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení
3) prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování.
K dalšímu jednání Vás budeme kontaktovat.
- Kontaktní osoba: Mgr. Chmelíková Pavlína, Bc. Zadinová Gerta, tel.: 495 260 732, 777 721 642, 774 516 098, e-mail: prihlaska2@charitahk.cz
Volné místo poradce/-kyně rané péče pro lokalitu Hradec Králové.