Pokladní

Pracovní místo ( Pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POKLADNÍ
Uvedená pozice vyžaduje a je podmíněna spolehlivostí, dobrým zdravotním stavem, předchozí praxi s penězi a lidmi - komunikativnost, flexibilním pracovním nasazením (práce i o víkendech a svátcích), práce s PC (word, excel, emaily), cizí jazyk výhodou. Základní mzda 14900Kč + odměny po ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Marketing, reklama a PR
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Technik kvality Máte zkušenosti s kvalitou a se zaváděním prototypových dílů do výroby? Hledáme technika kvality pro uvolňování protypů do výroby! Na pozici TECHNIK KVALITY - PROTOTYPY Vás čeká následující:
Grafton Recruitment s.r.o. Hrádek nad Nisou, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

ÚČETNÍ se znalostí maďarštiny Hovoříte maďarsky a chcete tuto znalost aplikovat v praxi? Máte zkušenosti s administrativou, ještě lépe přímo s účetnictvím? Pak hledáme právě Vás! Na pozici ÚČETNÍ se znalostí maďarštiny
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Pokladníci v prodejnách Pokladní/prodavač - hlásit se telefonicky, nebo emailem. Volné místo pokladníci v prodejnách pro lokalitu Železný Brod.
Penny Market s.r.o. Železný Brod, Inzerováno před 2 dny