GANGA RESTU s.r.o.

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI (ZamK)

Odeslat

Pracovní náplň
A02 z:5/2/2018 (ZamK) a:21/5/2018
Jedná se o práci pomocné síly v kuchyni v indické restauraci.
Požadujeme: znalost indické kuchyně podmínkou, znalost anglického jazyka výhodou.
Kontakt emailem nebo telefonicky uveden viz výše.
Volné místo pomocná síla v kuchyni (zamk) pro lokalitu Frýdek-Místek.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI (ZamK)

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: GANGA RESTU s.r.o.
Ulice: Palkovická 1314
Město: Frýdek-Místek
PSČ: 738 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Brij Mohan Gupta
E-mail: gangarestaurace@seznam.cz
Telefon: +420 776 835 225

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GANGA RESTU s.r.o.