SKLADNÍK, SKLADNICE

Pracovní místo ( SKLADNÍK, SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
*KO: Stoczek David, tel.: 731 656 485 - volejte PO - PÁ 8:00 -16:00 hod., e-mail: babyskyatvasprcek.cz. Osobní schůzka možná po předchozí telefonické domluvě na adrese Bolatická 35, Kravaře.
Volné místo skladník, skladnice pro lokalitu Kravaře.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Skladníci * SKLADNÍCI * Požadujeme: základní vzdělání, případně výuční list, manuální zručnost, samostatnost, loajalita, komunikativnost Náplň práce: příjem a výdej zboží, řádně uložené zboží, inventury Nabízíme: práci v dynamické a silné společnosti, rozšíření ...
Coleman S.I., a.s. Vsetín, Inzerováno dnes

SKLADNÍCI SKLADNÍK/SKLADNICE - požadujeme: střední odborné vzdělání, platné oprávnění a praxi s obsluhou vysokozdvižného vozíku, praxi na stejné pozici, uživatelskou znalost práce na PC, práce se čtečkou, aktivní přístup a samostatnost. Nabízíme práci ve ...
KOH-I-NOOR RONAS s.r.o. Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno včera

Skladník - expedient Náplň práce: - vychystávání materiálu ze skladu na palety a navážení na zakázky - nakládka x vykládka kamionů - zásobování skladu drobným materiálem Požadujeme: - praxe ve skladu min. 2 roky - řidičský průkaz skupiny B, C+E výhodou - průkaz řidiče ...
LIFT SERVIS WORK s.r.o. Karviná, Inzerováno včera