SKLADNÍK, SKLADNICE

Pracovní místo ( SKLADNÍK, SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
*KO: Stoczek David, tel.: 731 656 485 - volejte PO - PÁ 8:00 -16:00 hod., e-mail: babyskyatvasprcek.cz. Osobní schůzka možná po předchozí telefonické domluvě na adrese Bolatická 35, Kravaře.
Volné místo skladník, skladnice pro lokalitu Kravaře.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Skladník/ce - řidič/ka Správná manipulace s materiálem a hotovými výrobky ve skladu; Správné a včasné zásobování; Zaskladňování a vyskladňování materiálu; ŘP sk. B, platný průkaz VZV; Zaměstnanecké výhody: kvartální prémie, vánoční prémie, stravenky. Kontakt: ...
EVROmat a.s. Šumperk, Inzerováno před 2 dny

Skladník/ce - řidič/ka sk. B Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: telefonicky PO-PÁ 7:30-16 hod. Práce skladníka nebo řidiče - dle potřeby. Pondělí až pátek, pouze denní směny. Řidičský průkaz sk. B nutný. Volné místo skladník/ce - řidič/ka sk. b pro lokalitu Ostrava.
Rec 21 s.r.o. Ostrava, Inzerováno před 2 dny

Skladník Pracoviště: Třebčín č.p. 222, Lutín. Náplň práce: příjem a výdej výrobků a materiálu, manipulace s výrobky a materiálem pomocí VZV, nakládka a vykládka kamionů, práce na PC - kontrola a evidence výrobků a materiálu. Požadujeme: vyučení / SŠ ...
MB TOOL s.r.o. Lutín, Inzerováno před 7 dny