SKLADNÍK, SKLADNICE

Pracovní místo ( SKLADNÍK, SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
*KO: Stoczek David, tel.: 731 656 485 - volejte PO - PÁ 8:00 -16:00 hod., e-mail: babyskyatvasprcek.cz. Osobní schůzka možná po předchozí telefonické domluvě na adrese Bolatická 35, Kravaře.
Volné místo skladník, skladnice pro lokalitu Kravaře.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Skladníci Z:19.3.2018.A:17.8.2018. Místo výkonu práce Bílovec. Preferujeme uchazeče s platným průkazem na VZV a praxí ve skladu, nutný řidičský průkaz. Zaměstnanecké výhody: Stravenky po tříměsíční zkušební době, firemní stravování, příspěvek na sport, ...
IMCoPharma a.s. Bílovec, Inzerováno před 2 dny

Skladníci SKLADNÍCI Požadujeme: zkušenosti na stejné nebo obdobné pozici, dobrý zdravotní stav, řidičský průkaz VZV výhodou (možno zajistit i u nás) Náplň práce: manipulace s výrobky a materiálem ve výrobních prostorách Nabízíme: stravenky plně hrazeny ...
CIE PLASTY CZ. s.r.o. Valašské Meziříčí, Inzerováno před 3 dny

Prodavači/ skladníci Přijmeme prodavače, skladníka do nové prodejny nápojů v centru Vsetína. Nástupní plat 80Kč/hod čistého. Požadujeme bezúhonnost, ochotu pracovat a vzdělávat se, příjemné vystupování. Kontakt pouze písemně. Volné místo prodavači/ skladníci pro ...
LEONN promotion s.r.o. Vsetín, Inzerováno před 3 dny