Dagmar Gasiorková

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

Odeslat

Pracovní náplň
*KO: Gasiorková Dagmar, e-mail: gasiorkova@seznam.cz
Základní vzdělání, praxe v gastronomii nebo závodním stravování výhodou, není však podmínkou - zaučíme. Pracovní doba - turnusové směny, případně dle domluvy.
Pracoviště: RESTAURACE R 11 - Skrochovice, Opavská 15/94, 747 71 Skrochovice, nástup ihned.
Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Brumovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Dagmar Gasiorková
Ulice: Opavská 94
Město: Brumovice
PSČ: 747 71

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dagmar Gasiorková
E-mail: gasiorkova@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dagmar Gasiorková