ŽĎAS, a.s.

ELEKTRIKÁŘ

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vyučen obor elektro, osvědčení vyhl.50Sb78, dobrý zdravotní stav
Popis práce: Zjišťování závad a opravy osvětlení, el. instalací průmyslových zařízení. Obsluha, údržba, zjišťování a lokalizace závad s prováděním oprav výrobních a energetických zařízení..
Zaměstnanecké výhody: Týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další
První kontakt emailem.
Volné místo elektrikář pro lokalitu Žďár nad Sázavou.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 02. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ELEKTRIKÁŘ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Elektrotechnika a technika
Pozici nabízí: ŽĎAS, a.s.
Ulice: Strojírenská 675
Město: Žďár nad Sázavou
PSČ: 591 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jitka Škorpíková
E-mail: jitka.skorpikova@zdas.cz
Telefon: +420 601 131 533

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŽĎAS, a.s.